Ostukorv ja tellimuse täitmine

  • Sisenege teile meeldiva ja välja valitud toote lehele. Lehekülje parempoolses servas "Kogus" näete olemasolevate toodete arvu. Valige, mitu toodet te osta tahate ja klõpsake nupul "Ostukorvi". Kui soovite ostlemist jätkata, klõpsage "Jätkan ostlemist". Tellimuse vormistamiseks klõpsage "Kassa".
  • Tellimuse vormistamiseks täitke kõik vajalikud väljad ja klõpsage "Jätka".
  • Valige "Kohaletoimetamise viis" ja klõpsage "Jätka".
  • Valige  "Makseviis".
  • Kinnituseks, et olete reeglite ja tingimustega tutvunud, pange   „Olen läbi lugenud Tingimused ning nõustun nendega“  kõrval olevasse kastikesse linnuke ja klõpsake „Jätka“.
  • Kontrollige tellimuse ja klõpsage "Kinnita tellimus".

Makseviis

  • Pangaülekanne. Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-postikasti arve. Maksmisel kirjutage selgitusse kindlasti tellimuse number. Tellimus võetakse töötlusse alles pärast raha laekumist meie arveldusarvele. Tellimuse eest pangaülekandega tasumist on teil aega 3 päeva alates arve saamise hetkest. Te peate tellimuse eest tasuma 3 päeva jooksul, vastastel korral teie tellimus tühistatakse.
  • PayPal Express Checkout. PayPal on kiire ja turvaline makseviis. Sisaldab Mastercard ja Visa.
  • Pangalingi kaudu. Peale tellimuse esitamist kliki soovitud panga lingile, mis suunab Sind valitud internetipanka: Swedbank, SEB, Cooppank, LHV pank, Luminor, POCO pay. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele EMIKSON OÜ'lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

Kliendi isikuandmete vastutavaks töötlejaks on EMIKSON OÜ. EMIKSON OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Olge tellimuse vormistamise täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja probleemideta kohaletoimetamine.

Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) alates sellest hetkest, kui tellimuse eest on tasutud 100% arve summast www.emikson.ee (EMIKSON OÜ) arvelduskontole.Pärast seda me saadame Teile arve.

Kõik e-poe hinnad on toodud eurodes (EUR) ja sisaldavad käibemaksu 22%.